Tas ir jautri, lai Noderīgas Rokdarbu lietas

Tas ir jautri un patīkami, lai izstrādātu un tad veikt vienkāršus priekšmetus, kas kalpo kādu mērķi. Man ir ļoti atalgojot uzburt dizainu no manas iztēles un pēc tam veidot tos, izmantojot kopējus instrumentus un lētus vai bezmaksas materiāliem. Esmu veikusi visu veidu lietas. Lielākā daļa no viņiem veic dažas funkcijas, kas nav pieejami, veikals-iepirkto ierīce piedāvāti.

Man daudz teksta ievadot pie datora klaviatūras. Pēc daudzu stundu ievadot, dienu pēc dienas, manas rokas un pirksti man (kā sāpes), pateiks, ka viņi stumšanas pārāk grūti, pārāk daudz reižu. Pēc iet no veikala uz veikalu meklē tastatūra ar viegli nospiest taustiņus, es sapratu, ka man vajadzēja kaut ko mērīt nepieciešamo spēku nospiest taustiņus uz īpašu klaviatūru. Mēģina spriest spēku, ierakstot nedaudz ar katru tastatūras nebija atdalot apstiprināto klaviatūras no vairāk pirkstu draudzīgu klaviatūras. Tāpēc es savienoti up plastmasas caurule lentu ar vertikālo stiepļu dažas collas garš. Pennies varētu īstenot caurulē. Apakšējā gals stieples ir atpūtušies uz taustiņa. Par pennies vajadzīgi, lai turēt taustiņu uz leju skaits ir pasākums no galvenajiem ir nepieciešama preses spēkā.

Tad tur bija redzēt cauri, sienas karājās bišu strops, ka man par manu guļamistabas sienas. Mans tēvs izmanto, lai saglabātu bites uz medu ražas. Vienu aukstā dienā martā, es atklāju pamestu stropu, kas bija nokritis pa pakļaujot bites elementiem. Tur bija tikai daži simti bišu kreisi no to, kas reiz bija tūkstošiem. Man loksni stikla, apmēram 2-kāju pa 2-kājām, uz koka rāmja, ka es pievienots manā guļamistabā pie sienas. Tad es uzmanīgi transportē nedrošs bišu koloniju uz savām jaunajām mājām. Tunelis izgatavoti no metāla logu skrīningu sniedza ceļu bites nāk un iet zem nedaudz paceltu logu. Koloniju karaliene nebija saglabājusies tiek pakļauts laika apstākļiem, tāpēc es zināju, nekādi jauni bites būtu jāaudzē. Tas kolonija būtu tikai tik ilgi, kā demogrāfiskās pārmaiņas tās pašreizējo. Bet tas bija interesanti vērot bites dara to, ko bites darīt visu tuvāko mēnešu laikā. Un lielīties tiesības kam bišu kolonijas uz tiem guļamistabā pie sienas bija kaut ko apskaust.

Gan tastatūra metru un sienas bišu iedvesmoja apstākļi. Es tikko redzēju iespēju, ko varētu darīt, un vēlējās, lai to izdarītu. Es cenšos būt atvērts possibilites citām sīkrīkiem un gizmos, kas varētu būt noderīga. Tas ir labi vērts pūles: Tas ir jautri, lai padarītu pašdarinātās gizmos, un jūs saņemsiet vērtē objektu. Punkts var atbilst jūsu vajadzībām labāk nekā iegādāto preci, jo jūs darīt to, kā jūs vēlaties to. Postenis varētu iedvesmot brīnums un prieks. Un tas jūtas labi, lai pierādītu, ka jūsu atjautība un iztēle var radīt lietas vērtību

Ja jūs bieži šķiet kaitinošas noņemt zābakus, kā jūs ieiet mājā, šis projekts ir par jums. Aķis padara uzdevumu vieglāku, jo īpaši, ja zābaki ir cieši montāžas vai jums ir kas kaut ko tā, ka jūsu rokas nav bezmaksas.

Sienas displejs kaste:

Mazie kartona kastes var piestiprināt kopā un karājās pie sienas . Mazie un vērtē priekšmetus var novietot tur redzams un apbrīnoja.

Saglabāt kastes no mafins samaisa, mākslīgais saldinātājs, rīsu vai citu bieži izmanto pārtikas preces. Ja jums ir pietiekami daudz, sagriež katru lodziņu atbilstoša lieluma. Es sāku ar kastēm 4 collas platu, 2-collas dziļš, un 6-collas garš. Es samazināt katru lodziņu pusaugstumā, tā ka katrā kastē bija 3 collas garš. Kastes, kas ir divreiz tik plašs, jo tie ir dziļi var tikt izvietoti, kā parādīts diagrammās šā panta. Ja jūs izmantojat kastes ar citiem rādītājiem platumu augstumu, izmantot citu vienošanos vai izmantot gabalus kartona, lai aizpildītu nepilnības starp kastēm.

Izmantot gabals plastmasas plēves, piemēram, plastmasas pārtikas maisiņu uz Gluda virsma. Plastmasas turpinās lieko līmi no uzlīmēšanu uz jūsu darba virsmas. Jūs varat izmantot balto līmi piesprādzēt kastes kopā. Lai saglabātu līmi no darbojas gar kastes, izmantojiet metodi, kas ir līdzīga mūrniekiem piemēro javu uz ķieģeļiem izmanto. Pirms liekot kaste stāvoklī, ielieciet līmi uz katru pusi no šīs kastes, kas būs pret kastē jau vietā. Tādā veidā, vienlaikus piemērojot līmi, jūs varat vērsties lodziņu nekādā veidā, kas padara to viegli piemērot līmi. Un līme ātri būt starp divām virsmām. Kas palīdz uzturēt līmi vietā. Laba līme modelis liecina sarkanās līnijas zemāk.

Kā jums apkopot kastes kopā, izmantojiet taisnu malu, piemēram, sienas vai lielā kastē kā ceļvedis, lai pielāgotu kastes taisnos rindās. Uzstādīt kaut smagā pret kastes turēt tos kopā, kamēr līme izžūst. Ķieģeļi vai lielas grāmatas strādā labi. Izmantojiet plastmasas plēves, lai saglabātu asiņošana līmi pielipšanu kastes ar grāmatām vai ķieģeļiem. Jūs varat izmantot saspraudes turēt malām kastes kopā, kur rodas robi.

Kad visas kastes ir ieviesti, ļaujiet līme nožūt apmēram 12 stundas. Tad izmanto nagu perforators caurumi virkni, kas iet ap grupas kastes. Divi caurumi tuvumā katrā stūrī saglabās virkni vietā. Sasiet divas auklas galus kopā. Pakārt kastes displeju no neliela naga.