Svinīgā Karaliska Tūre Radžastānā

Radžastāna mantojums ir iemērktas ne tikai savā redzes asuma un vizuālās mākslas, bet bagāta vēsture tās harizmātisks un noslēpumains aura pievienojot tās magnētisko kārdinājumu uz apmeklējot tūristi; cietokšņus, pilis tempļi, gleznas tekstila izdrukas un keramika visu pastāstīt stāstu par dzīvesveidu drosmīgs Radžastāna klana un varenību tagad vēsturiskiem notikumiem ir labi saglabājies. Arhitektūra parāda ietekmi musulmaņu un Jains kā labi. Ar tik daudz ko redzēt kādā tā kļūst par pirmo izvēli kā tūrisma galamērķi

5000 seno stāstu par tās izcelsmi ir saistīts ar Ramajana. tas ir retold ar cilvēkiem no zemes ar pārliecību, ka Kungs Ram koncentrējas savu bultu uz Lanka, bet tā skāra ūdens virsmas padarot spot neauglīgos bet gleznainā Tāra tuksnesī; tas ir iemesls, kāpēc tā ir zeme smilšu kāpas mijas ar ezeriem un citām mazām ūdenstilpēm.

Valstij ir kokons kā eksistences 342239 km kvadrātu jomā Aravalli svārstās senākā kalnu grēdas .; tas ierobežo Pakistānā, no vienas puses, un tā robeža pieskaras citām valstīm Indijā, piemēram, Gudžaratas, Madjas Pradēša, Uttara Pradēša un Harjana Pundžaba.

Tūristiem ir plašas brīvā laika pavadīšanas iespējas, lai baudīt un atpūsties. Indiāņi ir labi pazīstama ar savu viesmīlību. Valdība ir jutīgs pret feedbacks no viesiem; tas ir attīstījies ceļot uz Radžastāna, Radžastāna Ceļojumu Piedāvajumi, un Radžastāna Mantojuma Tūres uzsverot būtību Radžastāna valsts. Statistiski katrs trešais tūrisma galviņas Radžastāna.

Neskaitāmās karaliskās forts un pilis kādreizējs dienām šodien labākās mantojums viesnīcas ar minimālo izmaiņām. Viesnīca pie Udaipur atrodas ezera vidū. Pat ja ir neauglīgos zonā tā ir nacionālie parki. Putnu mīļotājiem nometne pie Keoladeo putnu dzīves bagāto Nacionāla Parka. Austrumu pusē stiepjas uz Rantambore un Sariska slavenie tīģeris rezerves; citi savvaļas dabas rezervāti, citadele un piedzīvojumu kamieļu safari, kā arī smilšu kāpas braukšanas ekspedīcijā; Kalna Abu dinamiskas kalna stacija vidū tuksnesī. Dilvare Tempļi piesaista daudzus bhaktas.

Galvaspilsēta Džaipura vai Roza pilsēta nosaukts pēc rozā ārpusi māju Vecrīgā. Par zemes mīlestības cilvēki izgreznot spilgtas krāsas. Vietējās sievietes joprojām valkā ilgi svārki ar spilgti augšā un daudz aproces un juvelierizstrādājumu ap kaklu. Vīrieši meklēt grand turbānu; treileru čigāniem ir ļoti bieži šeit.

Lielākā daļa no lielākajām pilsētām līdzinās viena otrai tradīciju tēriņu, bet ar westernized kultūru. Telpas ir pieejamas interjera ciemata vai mazāku pilsētu. Tradicionālās un kontinentālās delikateses un pārraides pakalpojumi privātpersonām un grupā ir pieejami bagātīgi. Iepirkšanās ir pievilcīgs ar plašu rokdarbu izstrādāts no bāzes materiāla, piemēram, sudraba zelta LAK koka, ādas un sarežģīts gleznas; grupveida iespiests cool kokvilnas ar daudziem nokrāsas iekarot milzīgu rieciens tirgus pārdošanas

Tradicionālā ēdiens ir prieks mēles. jābūt ieplūdes reizi par braucienu no Radžastānas valsts.