Indijas ražošanas centri un tehnoloģiska attistība

Indija strauji kļūst par ražošanas centrs

Indijas tehnoloģisko drošsirdība kopā ar labvēlīga rūpniecības klimats padara valsti par centrmezglu ne tikai programmatūru, bet arī ražošanas sektors, Tirdzniecības un rūpniecības ministrs Kamal Nath ziņoja Pasaules ekonomikas forumā notika Davosā. Saskaņā ar Kamal Natu, rumbas pasaules ekonomiskās aktivitātes pāriet no Atlantijas okeāna līdz Indijas okeānā. Indijas tehnoloģiskās prasmes kopā ar savu pievilcību kā ražošanas centrs ir strauji padarot to par centru ne tikai IT iespējots pakalpojumus, bet arī ražo.

Augstas kvalitātes ražošanas centri. Tiecoties uz augšu Indijas Apģērbu rūpniecība daudzveidība Indijā var tikt atturot jebkuram apmeklētājam, jo ​​vairāk tāpēc, lai persona, kas plāno uzsākt uzņēmējdarbību no tik lielu valsti bez kontūras, no kurienes sākt. Gadu gaitā, valsts ir sniegusi vairākus reģionālos centrus ar nišas produktu specializāciju, padarot to vairāk piemērota starptautiskie dalībnieki avotu un veikt Indijā. Pat apģērbu rūpniecībai, jēdziens rumbas ir saņēmusi labu pieņemšanu ar dažām galvenajām jomām jaunattīstības kā produktu speciālisti; – Deli, Čennaji, Bangalore, Tirupuris un Džaipuris ir slavenākais ar citām mezgli ir Ludiana plakanajiem adījumiem un Amritsar uz vilnas un velku adīt auduma. Katrs platība darbojas kā neatkarīga izpildītājs, self pietiekams tehniskajā, izejvielu un darbaspēka prasībām konkrētu produktu. Deli ir labi pazīstama ar savu multi produkta modes apģērbu, Čennaji par krekliem, bet Bangalore progresē apģērbā / bikses un Tirupuris līderis eksporta trikotāža. Tikmēr, Džaipuris ir arī attīstās kā dāmas valkā modes centrmezglu ar specializētu rokdarbu un etnisko sajūtu.

Nesen daudzi Tekstila Apģērbs Parks (SEZ, Speciālās ekonomiskās zonas) gatavojas nākt klajā. Daži no tiem ir minēti zemāk:

. Lai palielinātu izaugsmi apģērba, trikotāžas un apģērbu nozarē valstī, Rietumu Bengālas valdība izveido daudzfunkcionālu “Apģērba Park”, kas izmaksāja Rs. 45.

. Nesen, Tekstila ministrs Šankarsins Vaghela informēja Parlamentu, ka centrs ir piešķīris apstiprinājumu izveidot speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) par tekstilizstrādājumu pie Hassana, Karnataka.

. Dibināšana speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pie Amritsara un 16 jaunu mega projektiem masveida ieguldījumu Rs 15981,17 apstiprināja Pendžabas valdība, kas ir tiesīga komitejas Industries.

Ir aptuveni 700 vienības, kas darbojas Indijā esošo SEZ, piedāvājot darbu aptuveni vienu lakh personām, no kuriem 40% ir sievietes. Indijas rūpnieks līdz šim pavadīt Par RS 1500 crore ($ 340,000,000) šajās vienībās un ĀTI ir Rs.500 crore ($ 113 miljoni). Eksports no SEZ 2004. gadā bija $ 3000000000 (Rs 13275), aptuveni 5% no Indijas kopējā eksporta.

Tiešām, attīstība Indijā tekstilrūpniecībā ir iedvesmojoša. Ražošana audumu laikā ir pieaudzis no 39844 miljoniem kv. Metru 2001-2002 līdz 43498000000 kv. M 2004-The pieejamība drānu vienu iedzīvotāju ir palielinājusies no 22.9 kv. M in 1991-92 līdz aptuveni 31,0 kv. M 2003 -04.

Kā vienu jaunākajiem eksporta datiem, kas pieejami (RS) par aprīļa līdz augustam, 2005, izņemot cilvēka izgatavoti tekstilizstrādājumi (-16,4%), visas nozares piedzīvoja ienesīgs attīstības projektu apģērbs (12.3%) , kokvilnas tekstilizstrādājumi (3%), Vilna (30,5%), Zīds (1%), amatniecības (17,8%), kokosšķiedru ražo (16,0%) un džutas preces (13.7%).

Valdība ir atļauta ārvalstu pašu kapitāla līdzdalība līdz 100%, izmantojot automātisko maršrutu, tekstila nozarē ar vienīgo atstumtību trikotāža / adīšanu sektorā, kas joprojām atstāto SSI. No SSI sektorā, valdība ir veikusi atkal (kas tika rezervēts) uz auduma segmentu Izveidotās projektu apģērba. Saskaņā ar pasludināšanas darīts Savienības budžetā 2005-06, zeķes un trikotāža ir arī rezervēti no SSI nozarē. Apģērbs Eksporta veicināšanas padome ir padarīt Apģērba starptautiskas kompanijas pie Gurgaon ar palīdzību no valdības. Kopējā platība zemes gabala ir 5 hektāru un Apģērba starptautiska kompanija (AIK) komplekss tiek veikti ar 250-300 salonos, kas tiks piešķirti eksportētājiem. Tas piedāvā pasaules klases iespēju, lai apģērbu eksportētājiem, lai reklamētu savus produktus un darbosies kā vienas pieturas aģentūra pazīstamu starptautisko pircējiem.

Indija ekspozīcija Mart tiek konstatēts Lielāja Noida, tā ka svarīgi palīdzību var piedāvāt, lai māja un maza mēroga rokdarbu vienībām / eksportētājiem viņu reklāmas darbiem. Tas Mart ir mūžīga vitrīna uz līnijām citiem lielākajiem starptautiskajiem Marts. Projekts tiek ieguldīti pilnīgi no nozares, pamatojoties uz stabilas projektu. Lai gan, valdība piedāvā atbalstu Rs. 12 crores par projekta.

Divdesmit viens powerloom Pakalpojumu centri (PDK) valstī, tiek atkārtoti jāizmanto uzlabošanai caur notiekošo piegādi un nodošanu ekspluatācijā atbilstoši piešķirtajiem mehānika un citas iekārtas. SSI powerloom vienības ir izveidotas saskaņā TUFS uz izmantojuši par 12% sākotnējā kapitāla subsīdijas par modeli citām SSI vienību.

Valdība ir plānots augstas tehnoloģijas Parka shēma, kas dos kapitāla subsīdijas par modernas iekārtas un konstrukcija grupas par audēju. Pieci tehnoloģiskie aušanas parki, kuru kopējās izmaksas Rs. 78 ir piešķirts Rabkavi, VAIGAI, Palladamam, Kauverim un Hiderabādam. Tas sniegs papildu nodarbinātību 12000 cilvēku.

Valdība ir izveidojusi jaunu centrālo sektora shēmu, no 2005-06, proti, “Integrētā daiļamatniecības attīstības klastera programma”, lai padarītu un veicināt daiļamatniecības izstrādājumi. Saskaņā ar šo ministrija tekstilizstrādājumu izskatīs 20 kopas pirmajā posmā, kas izmaksāja Rs.40.00. Tas būs Centrālā Sektora shēma ar 100% Centrālo dotācija tiks atbrīvots tieši izpildes aģentūrām.

Tekstilizstrādājumu ministrija ir jāreformē par TCID APE shēmu iekļaušana vienā labi organizēto “programmā Integrētās Tekstila Parks” par laba izpildi shēmu un realizēt vīziju sasniegt eksporta mērķi $ 50000000000 shēmā tiek veikts uz publiskā un privātā sektora partnerības (PPP) un paredzot aptver profesionālu aģentūru projekta izpildi. Galvenais mērķis SITP ir piedāvāt rūpniecību ar pasaules klases infrastruktūras objektu izveidei savu tekstila vienībām. Shēma varētu palīdzēt tekstilizstrādājumu vienību atbilst starptautiskajām vides un sociālos standartus.